Словенія скасувала заборону на авіасполучення з іншими країнами


Словенія скасувала заборону на авіасполучення з іншими країнами

Заборона на здійснення пасажирських авіаперевезень між Словенією і зовнішнім світом, введена 17 березня для боротьби з поширенням коронавірусу, припинила свою дію.

Про це йдеться в підсумковому протоколі сесії кабінету міністрів країни, опублікованому на офіційному сайті уряду.

“Заборона на здійснення міжнародних повітряних перевезень як з території Євросоюзу, так і з третіх країн в міжнародні аеропорти Словенії, більше не є необхідним і розумним заходом, – наголошується в документі. – При цьому до 12 червня збережеться заборона на посадку літаків, що прибувають з-за кордону, в аеропортах місцевого значення”.

Після початку пандемії коронавірусу словенська влада припинила всі регулярні залізничні та автобусні рейси, що зв’язували країну з сусідніми країнами. Перетнути кордон Словенії можна лише через обмежену кількість прикордонних переходів, на кожному з яких обладнаний спеціальний пункт санітарного контролю.

Крім того, було перервано авіасполучення з іншими країнами і закрита більша частина малих переходів через кордони з Австрією, Угорщиною, Італією та Хорватією. В’їзд з-за кордону дозволений лише громадянам і власникам словенської посвідки на проживання, після перетину кордонів вони зобов’язані пройти семиденний карантин.

Виняток робиться для водіїв вантажівок, що доставляють товари з сусідніх країн. Крім того, сезонні робітники та іноземні власники земельних ділянок в Словенії можуть звернутися до влади республіки за спеціальним дозволом на в’їзд, заявки на який розглядаються в індивідуальному порядку.

Жителі прикордонних районів Словенії також можуть відвідувати суміжні держави в робочих цілях за умови згоди на це місцевої влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua