Ідея Банк посів 3 місце в щорічному рейтингу журналу "Бізнес" в номінації "Лідер карткового ринку"


Ідея Банк посів 3 місце в щорічному рейтингу журналу "Бізнес" в номінації "Лідер карткового ринку"

Ділове видання «Бізнес» оприлюднило результати 24-го щорічного рейтингу «Фінансовий Оскар», в якому беруть участь банки, страхові та інвестиційні компанії, небанківські установи. За власною методикою оцінювання видання визначає переможців в основних та нішевих номінаціях.

Цьогоріч Ідея Банк став одним із переможців рейтингу в номінації «Лідер карткового ринку» за досягнення в розвитку карткового бізнесу в 2019 році, посівши 3 місце.

Щороку «Бізнес» шукає і знаходить фінансові установи, які дотримуються вимог обов’язкових економічних, фінансових та нефінансових нормативів, а саме: достатність капіталу; оцінка кредитних ризиків; оцінка ліквідності; фінансовий результат за звітний період; рівень виплат; професійність; репутація.

Вибір переможців відбувається у два етапи. На першому редакція журналу на підставі звітності компаній та аналізу ринкових тенденцій сформувала short-листи претендентів на перемогу.

Окрім фінансових та економічних показників діяльності до уваги були взяті такі чинники, як інноваційність, доступність, зручність сервісів.

На другому етапі до голосування долучились читачі «Бізнеса» та визнані експерти фінансового ринку, представники банківської, страхової та фондової спільнот, профільних професійних організацій та регуляторних органів. Серед них – Нацкомфінпослуг, ФГВФО, Ліги страхових організацій та ін.

Нагадаємо, в березні 2020 були оголошені результати премії FinAwards 2020, в якій картку Card Blanche White від Ідея Банку визнано кращою кредиткою в номінації “Вибір клієнтів Finance.ua”.

 
Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

Банк надає послуги в 82 відділеннях і 200 консультаційних центрах по всій Україні.

Продуктами банку користуються понад 300 тис. клієнтів.

Команда професіоналів банку об’єднує 1,2 тис. осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua