Україна може отримати вигоду від світової кризи: економіст назвав сфери


Україна може отримати вигоду від світової кризи: економіст назвав сфери

Україна може отримати вигоду в перебудові ланцюжків поставок, яка послідує за спровокованою коронавірусом світовою кризою.

Таку думку в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” висловив Дімітар Богов, регіональний економіст Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), що оновив економічний прогноз для України.

Читайте також: Коронавірусна економічна криза стане найбільшою з часів Другої світової війни — Fitch

“Україна з її географічною близькістю до Західної Європи і розміром, які можуть дати ефект масштабу, має всі можливості для того, щоб отримати вигоду з такого посткризового розвитку”, – сказав Богов.

Крім того, він вважає, що нинішня рецесія викличе додатковий розвиток інформаційних і комунікаційних технологій, наприклад, електронної комерції та служб доставок. І це також є однією з можливостей зростання для України.

“Криза може призвести до ретельнішого вивчення ланцюжків поставок з упором на стійкість і диверсифікацію. У багатьох секторах одна економіка, часто це Китай, є зараз домінуючим світовим постачальником”, – пояснив Богов.

За його словами, саме економіки регіонів ЄБРР вже володіють порівняльними перевагами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua