0 800 307 555
0 800 307 555

У Сінгапурі парки патрулюють роботи-собаки - стежать за дистанцією (відео)


У Сінгапурі парки патрулюють роботи-собаки - стежать за дистанцією (відео)

Уряд Сінгапуру запускає в місцеві парки робота-собаку Spot від Boston Dynamics, щоб він допомагав людям дотримуватися соціальної дистанції.

Про це повідомляє CNN.

Чотириногий робот буде патрулювати заданий район і сповіщати відвідувачів про важливість соціального дистанціювання під час пандемії коронавірусу.

Пристрій також буде оснащено камерами, які будуть сканувати околиці і допомагати чиновникам оцінювати кількість людей, які збираються в парках.

“Ці камери не зможуть відстежувати або розпізнавати конкретних людей, і жодні особисті даних не будуть збиратися”, – йдеться в заяві уряду.

Пілотний проект запущений в одному парку і триватиме протягом двох тижнів в непікові години. Але якщо експеримент буде успішним, його збираються розширити.

Варто підкреслити, що не так давно Сінгапур входив до списку країн, які ефективно справлялися з коронавірусом. Але в країну прийшла друга хвиля. З 17 березня число підтверджених випадків коронавірусу зросло з 266 до 24 671.

У міру погіршення ситуації уряд Сінгапуру намагається все частіше застосовувати сучасні технології в боротьбі з вірусом. Так, ще в березні було запущено додаток для відстеження контактів з потенційними інфікованими.

Також робота Spot використовують в місцевому карантинному центрі, де він допомагає розносити ліки для пацієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua