Бізнес очікує зменшення доходів в 2020 році більш ніж на 40% (інфографіка)


Бізнес очікує зменшення доходів в 2020 році більш ніж на 40% (інфографіка)

Бізнес в Україні зазнає суттєвих збитків через карантин і оцінює можливе зменшення доходів протягом 2020 року в середньому на 50%.

Про це свідчать результати другої хвилі опитування дослідницького підрозділу Advanter Group про стан і перспективи бізнесу у зв’язку з карантинними заходами і кризовими явищами в економіці.

Читайте також: Після карантину відкриються не всі: який бізнес в Україні постраждав найсильніше

У березні 2020 року переважна більшість підприємств вже відчула істотне зниження доходів: середньотижневі доходи 55% підприємств зменшилися більш ніж на 30%. Вже в квітні у 66% підприємств падіння доходів перевищило 30% в порівнянні з квітнем 2019 року.

За даними опитування, 54% підприємств очікують зменшення доходів у 2020 році більш ніж на 40%. І тільки 4% підприємств прогнозують їх зростання.

Довідка Finance.ua:

  • За результатами першої хвилі опитування Advanter Group, найбільше скорочення персоналу через продовження карантину торкнеться сфери будівництва, готельного бізнесу, креативних та освітніх індустрій.
  • Найменше постраждають компанії, що надають професійні послуги (маркетинг, консалтинг, дизайн), продовження карантину не позначиться на 36% опитаних підприємств у цій сфері.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua