ПУМБ – переможець у номінації "Опора МСБ" рейтингу "Фінансовий Оскар"!


ПУМБ – переможець у номінації "Опора МСБ" рейтингу "Фінансовий Оскар"!

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) посів лідируючі позиції у ряді номінацій рейтингу «Фінансовий Оскар» за підсумками 2019 року.

Так, почесне 1-е місце за досягнення у сфері кредитування й обслуговування малого та середнього бізнесу банк зайняв у номінації «Опора МСБ». З року в рік ПУМБ демонструє значні досягнення у роботі з сегментом МСБ, який є одним з найпотужніших напрямків у банку.

Крім того, банк увійшов у ТОП-5 номінації «Аграрний банк» за високі результати і активність у сфері підтримки та фінансування проектів агросектору та став другим банком у сфері споживчого кредитування у номінації «Драйвер споживання».

Вже традиційно щовесни видання «БІЗНЕС» оцінює та визначає лідерів фінансового ринку, об’єднуючи їх у рейтингу. Переможці визначаються у два етапи. На першому – претенденти відбираються експертами, виходячи з їх фінансових показників за минулий період, на другому – шляхом відкритого голосування на сайті видання, де кожен бажаючий, спираючись на свій досвід та знання ринку, може віддати свій голос за той чи інший банк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua