Найперспективніші індустрії, які можуть виграти від коронакризи


Найперспективніші індустрії, які можуть виграти від коронакризи

Пандемія коронавірусу прискорила економічну кризу і змусила бізнес переглянути плани на цифрову трансформацію. За даними Mordor Intelligence за 2019 рік, найбільший попит на ІТ-послуги очікувався в автомобільній галузі. Але в умовах пандемії автомобільна промисловість увійшла до числа сфер, які найбільше постраждають від карантину. До цього ж списку потрапили туризм, авіація і пасажирські перевезення, а також традиційна роздрібна торгівля.

В умовах карантину значно зросли сфери (які надають послуги онлайн):

  • медіа (ОТТ-платформи, відеоконференції),

  • телеком, онлайн-навчання, кіберспорт,
  • медичні розробки (телемедицина, біометрія), фінанси, е-commerce.

За результатами дослідження GlobalLogic, найбільший попит на IT-послуги очікується в сферах телеком, медіа та охорони здоров’я.

За даними сайту DOU, кількість вакансій для IT-фахівців впала майже вдвічі з лютого по квітень 2020 року. При цьому IT-галузь в Україні залишається в топ-10 індустрій за кількістю відкритих позицій, свідчать дані сайту для пошуку роботи HeadHunter. Оскільки найбільший попит на ІТ-послуги буде спостерігатися в сферах телекомунікацій, медіа та охорони здоров’я, особливо затребуваними будуть фахівці з релевантними знаннями і досвідом в цих галузях.

Статистика свідчить, що за останні два роки на 26% рідше стали використовувати мову програмування Java в проектах. Однією з перспективних вважається Python, оскільки нею створюються рішення, пов’язані з автоматизацією процесів тестування програмного забезпечення.

Попит на Frontend залишається стабільним і не росте разом з ринком. А ось потреба в розробниках вбудованих систем (embedded) збільшується. За рік з 2018 по 2019 кількість відкритих позицій зросла на 9%. Ринок мобільних додатків також зростає в середньому на 20-25% щороку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua