Forward Bank отримав бронзу Фінансового Оскара


Forward Bank отримав бронзу Фінансового Оскара

Український діловий тижневик «БІЗНЕС» визначив Лідерів банківського ринку України в ході проведення рейтингу «Фінансовий Оскар». Так, Forward Bank посів 3 місце в номінації «Драйвер споживання» за лідерські позиції у сфері споживчого кредитування, що на 5 позицій вище, ніж у 2017 році.

Forward Bank є експертом у споживчому кредитуванні населення вже більше 10 років, пропонуючи українцям цільові кредити, кредитні картки та кредити готівкою.

«Минулий рік був дуже ефективним як для Forward Bank, так і для банківської системи України. Але, так званий, «чорний лебідь 2020» різко змінив ситуацію – банки стали опрацьовувати кризисні стратегії бізнесу. Раніше інтернет-банк – це було скоріше nice to have, тепер якщо фінансова установа не має повноцінного мобільного додатку, вона просто не спроможна працювати надалі в роздрібному бізнесі. Зокрема, 90% всіх клієнтських операцій Forward Bank було переведено в Forward online, в якому наші клієнти мають можливість оформлювати та обслуговувати кредити, відкривати та поповнювати депозити, здійснювати перекази, сплачувати комуналку, тощо. А закриття торговельних центрів на період карантину дозволило Forward Bank оперативно вдвічі збільшити кількість партнерів – інтернет-магазинів і не зупиняти видачу цільових кредитів», – сказав Андрій Кисельов, Голова Правління Forward Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua