Українці на карантині збільшили інвестиції за кордон втричі


Українці на карантині збільшили інвестиції за кордон втричі

За квітень українці оформили через ПриватБанк 2430 е-лімітів на переказ коштів за кордон, з яких понад 71% (1738 операцій) – на здійснення інвестиції за кордон, що втричі більше у порівнянні з лютим.

Для розміщення коштів на власних рахунках за межами України у квітні українці оформили в банку 690 (29%) е-лімітів. Загалом за останній місяць ПриватБанк забезпечив обробку 85% від оформлених українцями е-лімітів, 65% з яких онлайн через Приват24.

Безперечним лідером для інвестування коштів українцями залишається США – за квітень для інвестицій у американські компанії оформлено 1551 е-лімітів. На другому місці Кіпр – 114 е-лімітів, також серед ТОП країн для інвестицій Німеччина (30 е-лімітів) та Грузія (20 е-лімітів) за місяць.

Щоб інвестувати в закордонні активи через ПриватБанк, достатньо оформити заявку онлайн у Приват24. ПриватБанк допоможе отримати е-ліміти безкоштовно, крім того, банк забезпечує підтримку клієнтам на всіх етапах оформлення та відправки платежу. Відправити SWIFT переказ в Приват24 можна швидко та зручно, як на відео.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua