Фінляндія хоче надати ресторанам 123 мільйони євро субсидій у зв’язку з карантином


Фінляндія хоче надати ресторанам 123 мільйони євро субсидій у зв’язку з карантином

Уряд Фінляндії затвердив план фінансової підтримки ресторанної галузі обсягом 123 млн євро. Наступного тижня його винесуть на розгляд парламенту.

Уряд Фінляндії затвердив ініціативу щодо субсидій для ресторанної галузі на суму 123 млн євро для компенсації збитків, яких зазнали підприємці у зв’язку з обмеженнями, запровадженими для стримування епідемії коронавірусу. Спершу з ідеєю такої ініціативи виступив парламент країни.

Документ передбачає близько 40 мільйонів євро на підтримку зайнятості працівників галузі, та близько 83 мільйонів євро – на компенсації за вимушене припинення роботи закладів.

На одного працівника виділятимуть допомогу у розмірі 1 тисячі євро, якщо його заробітна плата складає щонайменш 2500 євро, протягом трьох місяців після зняття карантинних обмежень. Підприємства галузі можуть претендувати на таку допомогу відповідно до кількості працівників, які були зайняті на повний робочий день станом на лютий 2020 року.

Обсяги компенсації за вимушене припинення роботи будуть залежати від того, наскільки постраждала кожна окрема компанія.

Як повідомлялося раніше, Фінляндія планує відкрити ресторани з 1 червня. Також з цієї дати дозволять збиратися групами до 50 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua