Безробіття в США в квітні злетіло до рекордних 14,7%


Безробіття в США в квітні злетіло до рекордних 14,7%

Безробіття в Сполучених Штатах в квітні оновило рекорд з 1940 року і підскочило до позначки в 14,7% в порівнянні з березневим показником в 4,4%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Міністерства праці США.

Відзначається, що кількість робочих місць в несільськогосподарських галузях економіки зменшилася на рекордні 20,5 мільйона.

Згідно зі статистикою, кількість первинних заявок на отримання допомоги з безробіття в США за останні сім тижнів – з 15 березня по 2 травня – перевищила 33 млн.

За даними відомства, з 26 квітня по 2 травня 3,16 млн американців звернулися за виплатою такої допомоги. Експерти раніше очікували, що цей показник складе 3 млн осіб. При цьому з 19 по 25 квітня було 3,84 млн таких звернень. До ухвалення в березні заходів щодо стримування поширення коронавірусної інфекції щотижня лише кілька сотень тисяч американців подавали первинні заявки на допомогу з безробіття. Зазвичай в країні щорічно кількість робочих місць збільшується на кілька мільйонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку карантину в США безробітними стали понад 30 млн американців. Протягом шести тижнів близько 30,3 млн американців подали заявки на допомогу з безробіття.

Крім того, через пандемію COVID-19 роботу втратили понад 120 млн жителів Індії. Рівень безробіття в країні перебуває на рекордно високому рівні – 27,1%, що в чотири рази перевищує показники Сполучених Штатів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua