СБУ виявила втручання в роботу інформаційних систем Податкової


СБУ виявила втручання в роботу інформаційних систем Податкової

Кіберспеціалісти Служби безпеки України задокументували несанкціоноване втручання в роботу інформаційно-телекомунікаційних систем Державної податкової служби.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«У рамках розпочатого кримінального провадження співробітники спецслужби встановили, що група зловмисників, серед яких чиновники податкової, здійснювала несанкціоноване втручання в роботу інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС. Вони здійснювали маніпуляції з інформацією, яка в них зберігається і обробляється, що призвело до витоку, підробки, блокування даних, спотворення процесу обробки інформації та порушення встановленого порядку її маршрутизації”, – йдеться в повідомленні.

Задокументовано, що зловмисники вчиняли незаконні дії, зокрема, в базах ІТС «Податковий блок», ІТС «Електронний кабінет», ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності», «Єдиного реєстру податкових накладних», системі моніторингу відповідності податкових накладних розрахунків коригування критеріїв оцінки ступеня ризиків «СМКОР». Зловмисники цим сприяли підприємствам, які обслуговуються конвертаційно-транзитними групами, ухилятися від сплати податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:СБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua