В Google Lens тепер можна скопіювати рукописний текст і відправити його на ПК


В Google Lens тепер можна скопіювати рукописний текст і відправити його на ПК

Компанія Google додала в свій інструмент розпізнавання об’єктів Lens нову функцію, яка може бути корисною багатьом користувачам. Тепер з’явилася можливість копіювати зі смартфона рукописні замітки і вставляти їх на комп’ютері. Щоправда, це працює тільки в тому випадку, якщо у користувача досить акуратний почерк, інакше можливі помилки.

Щоб скористатися новою функцією, буде потрібна остання версія браузера Google Chrome, а також окремий додаток Google Lens на Android або додаток Google на iOS (де доступ до Lens можна отримати за допомогою кнопки поруч з панеллю пошуку). Також необхідно увійти в один і той самий обліковий запис Google на обох пристроях.

Тепер досить буде навести камеру смартфона на будь-який рукописний текст, виділити його на екрані і вибрати команду для копіювання на комп’ютер. Потім вже на комп’ютері можна перейти до будь-якого документа в Google Docs, натиснути Edit, а потім Paste, щоб вставити текст.

Ще одним нововведенням стала функція вимови. У Lens можна виділити слово і натиснути на команду Listen, щоб прослухати, як воно вимовляється. Ця функція вже доступна для Android і незабаром з’явиться на iOS. Крім того, тепер за допомогою Google Lens можна шукати визначення. Наприклад, вибравши фразу “гравітаційні хвилі”, можна перейти до результатів пошуку Google. Ця можливість може бути корисною при спільній підготовці домашнього завдання з дітьми вдома в умовах карантину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua