Частка Xiaomi на світовому ринку смартфонів досягла рекордного рівня


Частка Xiaomi на світовому ринку смартфонів досягла рекордного рівня

Дослідження, проведене компанією Strategy Analytics, свідчить про те, що китайська Xiaomi нарощує частку на ринку смартфонів: компанія зміцнює позиції в Західній Європі і в світовому масштабі в цілому.

В умовах пандемії глобальна галузь смартфонів у першому кварталі поточного року показала 17-відсоткове падіння. Відвантаження апаратів, за оцінками Strategy Analytics, склали 274,8 млн штук проти 330,4 млн одиниць в першій чверті 2019-го.

Всі провідні постачальники смартфонів – Samsung, Huawei і Apple – зіткнулися з падінням продажів: воно склало відповідно 19%, 18% і 9%. І тільки Xiaomi, яка перебуває на четвертому місці в рейтингу найбільших постачальників, змогла зберегти поставки на рівні минулого року.

Більше того, частка Xiaomi на світовому ринку смартфонів досягла рекордного рівня – 10%. Для порівняння: роком раніше компанія контролювала 8,3% галузі.

Xiaomi домоглася великих успіхів на ринку Західної Європи. Два з половиною роки тому китайська компанія взагалі не мала тут частки, а тепер Xiaomi посіла четверту позицію в списку найбільших постачальників, поступаючись тільки Samsung, Apple і Huawei.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua