Як дізнатись, коли Фонд профінансує допомогу по тимчасовій непрацездатності


Як дізнатись, коли Фонд профінансує допомогу по тимчасовій непрацездатності

Допомога через тимчасову непрацездатність – це оплата за лікарняними листками, яка повністю або частково компенсує працюючим втрачений заробіток за час лікування.

Про це нагадали у Фонді соціального страхування України.

Час виплати допомоги через тимчасову непрацездатність залежить від дати подачі до Фонду заяви-розрахунку. Дізнатись її можна на своєму підприємстві, або в робочому органі ФССУ за телефонами на сайті чи номерами гарячих ліній тут.

Зазвичай строк виплати складає не більше 10 робочих днів з моменту прийняття Фондом заяви-розрахунку.

Однак, сьогодні через недоотримання частки ЄСВ від плану строк фінансування складає близько 15 робочих днів, тобто затримка у виплатах – 5 робочих днів. Тривалість такої затримки коливається, адже залежить від суми щоденних надходжень до бюджету Фонду.

Отримати гроші до зарплати 💸

Дізнавшись дату подачі заяви-розрахунку, можна слідкувати за станом виплат онлайн на телеграм-каналі ФССУ, де в оперативному режимі оновлюється інформація щодо сум і дат, за які Фондом здійснено фінансування.

Після того, як Фондом буде профінансовано дату, у яку подано вашу заяву-розрахунок, кошти надійдуть на рахунок роботодавця, який у свою чергу виплатить допомогу у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.

Довідка Finance.ua:

  • Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% середнього доходу (якщо стаж до 3-х років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).
  • Як отримати виплату: необхідно передати листок непрацездатності своєму роботодавцю – зробити це потрібно упродовж не більш ніж 12 місяців з дня відновлення працездатності.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua