Мінсоцполітики заявило про необхідність додатково запровадити майже 8 тис. посад соцпрацівників у регіонах


Мінсоцполітики заявило про необхідність додатково запровадити майже 8 тис. посад соцпрацівників у регіонах

Міністерство соціальної політики вважає за необхідне для подолання наслідків коронавірусної інфекції додатково ввести 7 922 посад фахівців із соціальної роботи в регіонах.

“У період коронавірусу збільшилася потреба в соціальних послугах для сімей з дітьми в групі ризику! Оцінка потреб сім’ї та соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснюють фахівці із соціальної роботи, які працюють у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, – йдеться у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

У відомстві зазначають, що тільки за період карантину було виявлено 35 тис. сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За даними міністерства, також додаткової уваги потребують сім’ї, до яких з інтернатних закладів системи освіти повернулося 42 тис. дітей, що в свою чергу втричі збільшує навантаження на цих фахівців.

“Розуміючи складність ситуації, пов’язаної зі збільшенням кількості сімей, які потребують професійної допомоги, недостатністю фахівців із соціальної роботи, Мінсоцполітики вважає за необхідне для подолання наслідків коронавірусної інфекції додатково ввести 7 922 посади фахівців із соціальної роботи”, – заявляють у Міністерстві.

Зазначається, що, враховуючи, що в регіонах вже працює понад 3 тис. фахівців із соціальної роботи, введення додаткових посад сприятиме своєчасному виявленню сімей, які потребують допомоги, максимальному їх охопленню соціальною роботою та соціальними послугами, запобіганню влаштуванню дітей до закладів інституційного догляду та виховання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua