Virgin Galactic і NASA створять апарати для приватних польотів


Virgin Galactic і NASA створять апарати для приватних польотів

Virgin Galactic і її дочірня компанія The Spaceship Company оголосили сьогодні про підписання Угоди про космічний акт з НАСА з метою сприяння розвитку високошвидкісних технологій.

Угода про космічний акт призначена для того, щоб сприяти і розвивати співробітництво між НАСА, Virgin Galactic і компанією Spaceship з метою просування зусиль Сполучених Штатів з виробництва технічно здійсненних апаратів з високим Мах для застосування в цивільних цілях.

Virgin Galactic вважає, що вона може використовувати свою надійну платформу передових технологій, значні можливості проектування і виробництва, а також тисячі годин льотних випробувань для розробки додаткових аерокосмічних додатків.

Разом зі своїми галузевими партнерами Virgin Galactic прагне розробити транспортний засіб для наступного покоління безпечних і ефективних високошвидкісних авіаперевезень, приділяючи особливу увагу досвіду роботи з клієнтами та екологічній відповідальності. Джордж Уайтсайдс, генеральний директор Virgin Galactic Holdings, сказав:

“Це початок важливого партнерства між Virgin Galactic і The Spaceship Company, яке буде підтримувати майбутній розвиток авіаційних технологій. Унікальний досвід та інноваційна технологічна платформа Virgin Galactic, у співпраці з історичними можливостями НАСА та інших державних установ, дозволять просунути нові технічні кроки, які підвищать конкурентоспроможність США. Ми розглядаємо це як галузь із величезним потенціалом зростання, в яку ми будемо продовжувати інвестувати, поряд з нашими комерційними космічними польотами”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua