Ідея Банк запускає Business Card для підприємців


Ідея Банк запускає Business Card для підприємців

Ідея Банк пропонує для фізичних осіб-підприємців оформити бізнес-картку Business Card, з технологією безконтактних платежів Contactless від Masterсard.

Картка для підприємців від Ідея Банку – це простий, зручний і прямий ключ до рахунку 2600 з доступом – 24/7.

Оформивши цю картку, підприємцю не потрібно кожен раз переказувати кошти зі рахунку 2600 на будь-які картки для користування коштами. Зокрема, кошти можуть бути спрямовані на: виробничі потреби, потреби господарського характеру, витрати на відрядження, отримання чистого доходу ФОП, на представницькі витрати, тобто здійснювати операції з безготівкової оплати товарів (послуг) та одержувати готівку.

Business Card для підприємців від Ідея Банку дає змогу забути про режим роботи відділень і чекові книжки.

Картка відкривається миттєво безкоштовно, діючі клієнти можуть отримати її відразу при зверненні, нові – після відкриття рахунку (теж безкоштовно), також є можливість оформити іменну картку.

З Business Card підприємець отримує цілодобовий доступ до коштів на рахунку, можливість проведення операцій в торгово-сервісній мережі та в інтернеті.

За зняття готівки в банкоматах Ідея Банку в Україні комісія становитиме 0,8% (min 2 грн), в касах інших банків без врахування їх комісій – 1,5% + 5 грн. У день можна зняти до 50 тис. грн. Якщо буде потрібна сума більша – потрібно буде звернутися до відділення банку.

Підприємець, на чиє ім’я оформлено рахунок, може скористатися можливістю і відкрити ще одну додаткову карту, а також – встановити додаткові ліміти добових транзакцій.

Як і раніше за рахунком, так і після оформлення Businnes Card підприємці можуть отримувати інформацію про рух коштів по рахунку через онлайн-банкінг iFOBS.

Business Card для підприємців випущена в класі Business в доповнення до діючої карті Corporate, яка зручна для компаній-юридичних осіб. Обидві картки мають переваги програми Masterсard Bilshe, які звичайно ж, будуть активовані після зняття карантинних обмежень.

Як зазначила Юлія Соколова, директор департаменту по роботі з бізнес-клієнтами Ідея Банку:

«Нашу нову Business Card давно чекали наші клієнти, а в сьогоднішніх реаліях це стає ще більш актуальним. Підприємці – рушійна сила в економіках багатьох розвинених країн і ми в Ідея Банку прагнемо надати їм сервіс такого рівня, щоб вони змогли виділяти більше уваги і ресурсів для власної справи, а ми запропонуємо їм для цього зручні та необхідні фінансові інструменти».

Для оформлення Business Card переходьте за цим посиланням.

 
Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.
Ідея Банк входить в європейську фінансову групу Getin Holding S.A. (Польща).
Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua