Xiaomi запатентувала дві версії дизайну смартфона з камерою під дисплеєм (схема)


Xiaomi запатентувала дві версії дизайну смартфона з камерою під дисплеєм (схема)

Компанія Xiaomi вже деякий час працює над створенням смартфона, фронтальна камера якого розташовується під дисплеєм. Однак через нинішні технологічні обмеження реалізувати таку концепцію проблематично.

Справа в тому, що пікселі матриці дисплея, які розташовуються безпосередньо над модулем фронтальної камери, блокують занадто багато світла. І зараз багато представників галузі працюють над вирішенням цієї проблеми. Тим не менш, Xiaomi зареєструвала патентну заявку, схвалену 24 квітня 2020 року, в якій описується дизайн смартфона з підекранною камерою.

Читайте також: Xiaomi випустила бюджетні bluetooth навушники

Фактично, в патентній заявці описані дві версії дизайну такого смартфона. Вони мають майже ідентичний вигляд, але відрізняються місцем розташування «невидимої» фронтальної камери. В одному випадку її пропонується встановити зверху в центральній частині, а в другому випадку – у верхньому лівому кутку екрану.


Фото: itc.ua

Передбачається, що фронтальна камера буде повністю прихована від очей користувача при перегляді контенту з екрану смартфона – вона прихована шаром пікселів, що демонструють інформацію. Але в разі необхідності зробити фотографію пікселі над камерою відключаються і стають прозорими, що дозволяє камері захоплювати зображення.


Фото: itc.ua

В іншому смартфон має стандартний для свого часу вигляд, патентна заявка була подана в квітні 2019 року. Дисплей має закруглені кути, невеликі рамки і мінімальне підборіддя. В цілому, дизайн пристрою нагадує торішню модель Xiaomi Mi 9.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua