Вчені заявили про прорив у лікуванні COVID-19: жодних препаратів


Вчені заявили про прорив у лікуванні COVID-19: жодних препаратів

Коронавірус COVID-19 вирішили лікувати за допомогою стовбурових клітин. Такий експеримент провели вчені з Об’єднаних Арабських Еміратів. Отримані результати вже встигли назвати новим проривом, повідомляє агентство Emirates.

Дослідникам в центрі стовбурових клітин Абу-Дабі видали патент на розробку інноваційного методу боротьби з коронавірусом.

Спосіб лікування пацієнтів з COVID-19 полягає в тому, що у людини витягують стовбурові клітини, потім після активації повторно їх вводять, але не в кров, а повітряно-крапельно. Тобто пацієнт вдихає отриману речовину після розпилення.

Вчені припускають, що таким чином клітини легенів зможуть регенеруватися. А організм виробить імунну відповідь, щоб запобігти гіперреакції імунної системи на вірус, через що і відбувається подальше пошкодження здорових клітин.

Методика була випробувана вже на 73 пацієнтах як додаткове лікування. У жодного з них не виявили побічних ефектів. Наразі випробування методу лікування тривають.

Відзначимо, що в ОАЕ дуже низький рівень смертності від коронавірусу, згідно з даними Університету Джонса Хопкінса. З 14730 хворих померло 137 пацієнтів, це менше ніж 1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua