ЄІБ надав Луцьку 4,36 мільйона євро кредиту для придбання тролейбусів


ЄІБ надав Луцьку 4,36 мільйона євро кредиту для придбання тролейбусів

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в рамках проекту «Міський громадський транспорт України» надав Луцьку кредит у розмірі 4,36 млн євро для придбання нових тролейбусів.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

“Місто Луцьк, адміністративний центр Волинської області, придбає 29 нових тролейбусів і поліпшить свою транспортну інфраструктуру… Профінансовані ЄІБ 29 нових тролейбусів допоможуть 217 тисячам жителів Луцька отримати більш екологічний і енергоефективний громадський транспорт. В рамках проекту «Міський громадський транспорт України» банк ЄС надав Луцьку кредит в розмірі 4,36 млн євро для оновлення автопарку громадського транспорту міста”, – йдеться в повідомленні.

Міська рада Луцька та ДП «Автоскладальний завод №1 АТ Автомобільна Компанія “Богдан Моторс“» підписали контракт на поставку 29 нових низькопольних 12-метрових тролейбусів включно з запасними частинами та витратними матеріалами, а також набір обладнання та інструментів для обслуговування, ремонту і пов’язаних з цим послуг. Цей контракт став першою підписаною угодою в рамках фінансованого ЄІБ проекту «Міський громадський транспорт України».

«Разом з Міністерством фінансів та місцевими органами 11-ти міст, Міністерство інфраструктури втілює проект ЄІБ для суттєвого вдосконалення громадського транспорту. Це дуже важливо для забезпечення якісних послуг з пасажирських перевезень в містах України», – зазначила з цього приводу заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Наталія Форсюк.

Як повідомляв Укрінформ, «Міський громадський транспорт України» – фінансова угода між Україною та ЄІБ – була ратифікована законом України №2009 VIII від 12 квітня 2017 року. Нею передбачена реалізація 21 підпроекту з розвитку міського пасажирського транспорту в 11 містах України.

На сьогоднішній день ЄІБ вже погодив виділення фінансування 13-ти із зазначених підпроектів на загальну суму 176,2 млн євро, які після проведення тендерних процедур (до кінця цього року і на початку наступного) будуть спрямовані на придбання певної кількості одиниць транспорту для комунальних підприємств Запоріжжя, Києва, Луцька, Львова, Одеси, Сум, Тернополя, Харкова та Чернігова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua