Від сьогодні в Києві дозволили продавати фастфуд і "каву на винос"


Від сьогодні в Києві дозволили продавати фастфуд і "каву на винос"

Від сьогодні в Києві дозволили продавати чай і каву на винос, а також фастфуд. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу КМДА.

“У Києві затвердили вимоги до реалізації “швидкої” їжі в МАФах і чайних та кавових напоїв на винос в умовах протиепідемічних обмежень. Опубліковано відповідне розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації”, – йдеться в повідомленні.

У розпорядженні КМДА від 4 травня зазначено, що відтепер, з 5 травня, в Києві може відновитися продаж фастфуду в МАФах, а також продаж кави на винос з дотриманням протиепідемічних вимог.

“У розпорядженні йдеться про стаціонарні та пересувні тимчасові споруди закритого типу. Тобто такі, де приготування здійснюється всередині – без доступу споживачів. Продаж повинен здійснюватися “на винос”, споживання їжі та напоїв на місці продажу не допускається”, – зазначено в повідомленні.

Відзначається, що продаж їжі і напоїв повинні відбуватися через спеціальне віконце для видачі.

“На входах в МАФи повинні бути диспенсери з антисептиками, забезпечено наявність одноразових серветок, рукавичок для відвідувачів. Також в МАФах повинні дотримуватися протиепідемічних вимог і дезінфекційних заходів, таких як: масочний режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збирання використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції як мінімум 1,5 метри і т.д.”, – додали в пресслужбі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua