IBOX Bank став повноправним членом Mastercard


IBOX Bank отримав статус повноправного члена (principal member) міжнародної платіжної системи Mastercard. Про це повідомила прес-служба банку, позначивши це одним з перших кроків в цифровий трансформації фінустанови.

Що це означає?

Статус повноправного члена в найбільших міжнародних платіжних системах – це, перш за все, довіра цієї системи до банку як учаснику транзакційного бізнесу в своїй країні. Це розширює можливості по роботі з розрахунками і дає доступ до нових можливостей платіжних систем, в першу чергу – інтернет-еквайрінгу.

Для бізнесу це означає, що IBOX Bank отримує доступ до нових продуктів, технологій та експертизи Mastercard, що дає банку можливість розвивати інноваційні рішення для своїх клієнтів.

Для клієнтів це говорить про впровадження всіх продуктів і можливостей карткових продуктів Mastercard в офлайні і особливо в онлайні. Саме повноцінний вихід в онлайн є головною метою банку на 2020 рік.

«Нова стратегія роботи банку робить акцент не на традиційному обслуговуванні, а ставить за мету реалізувати лояльний комерційний інтернет-еквайринг і нарешті запустити повноцінний інтернет-банк. Повноправне членство в Mastercard – перший важливий крок у нашій дорожній карті розвитку», – заявила глава правління IBOX Bank Галина Хейло.

«Mastercard – технологічна компанія, яка створює і впроваджує інноваційні платіжні інструменти і рішення в усьому світі. Об’єднуючи зусилля з партнерами в різних країнах, ми допомагаємо споживачам, бізнесам і урядам реалізовувати свій найбільший потенціал. Ми раді вітати IBOX Bank серед повноправних членів Mastercard в Україні. Впевнені, що ця співпраця дозволить нам разом реалізувати ще більше інноваційних cashless проектів і ініціатив», – зазначила Ганна Онищенко, директор по роботі з клієнтами Mastercard в Україні.

IBOX Bank – український комерційний банк, який працює на вітчизняному ринку більше 20 років. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAA.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua