У Мінекономіки відзначили зниження цін на м'ясо, молоко та овочі


У Мінекономіки відзначили зниження цін на м'ясо, молоко та овочі

Ціни на м’ясо-молочні продукти в Україні за час карантину знизились на 15-20%, а на продукцію садівництва та ранні овочі – на 30-40%.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

“У зв’язку із закриттям продовольчих ринків, громадських закладів та шкіл, попит та ціни на м’ясо-молочні продукти зменшилися за час карантину на 15-20%, а на продукцію садівництва та ранні овочі ціни – обвалилися на 30-40%”, – повідомив Висоцький.

Читайте також: Мінекономіки прогнозує прискорення інфляції

Він зазначив, що попит на внутрішньому ринку знизився через закриття громадських закладів харчування і нестабільність роботи ринків. Ціни на цю групу обвалилися у цей період на 30-40%.

Також Висоцький нагадав, що для невеликих сільгоспвиробників існують програми фінансової підтримки, виплати на гектар для новостворених господарств, компенсація кредитів.

Крім того, програми підтримки невеликого бізнесу доступні для всіх типів малих підприємств, у тому числі для аграріїв. Це і кредитні канікули, й програма “Доступні кредити 5-7-9%”, “Нові гроші” тощо.

“Ми створили комунікаційну платформу з дистриб’юторами з можливістю інтегрувати аграріїв для реалізації продукції у торговельних мережах”, – запевнив заступник міністра.

Довідка Finance.ua:

  • Державна кредитна програма Доступні кредити 5-7-9% запроваджена за ініціативи президента та прем’єр-міністра, щоб спростити доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував програму Нові гроші для людей, які повернулися з-за кордону, та тих, хто хоче утримати робочі місця в бізнесі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua