У ситуації з коронавірусом Китай зробив "жахливу помилку" і намагався її приховати - Трамп


У ситуації з коронавірусом Китай зробив "жахливу помилку" і намагався її приховати - Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що в ситуації з коронавірусом Китай зробив «жахливу помилку», а потім не хотів її визнавати.

Американський президент додав, що не сумнівається в тому, що Китай ввів в оману світову спільноту. «Я думаю, що вони зробили жахливу помилку і вони не хотіли її визнати. Ми хотіли приїхати (для допомоги в розслідуванні. – ред.), вони не хотіли нас пускати, навіть ВООЗ не хотіли пускати. Вони визнали це, але набагато пізніше, а не відразу. Моя думка: вони зробили помилку і намагалися її приховати»,— сказав Трамп в інтерв’ю Fox News, передає kommersant.

Раніше Associated Press з посиланням на дані розвідки повідомило, що Китай приховав масштаби спалаху коронавірусу і ступінь його заразності, щоб встигнути запастися необхідними засобами захисту і медикаментами. Применшуючи тяжкість коронавірусу, КНР збільшила імпорт і скоротила експорт медичних товарів, випливає з доповіді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua