Україна та Угорщина готуються до віртуального реверсу газу


Україна та Угорщина готуються до віртуального реверсу газу

Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) і оператор ГТС Угорщини (FGSZ) створили на кордоні єдину віртуальну точку з’єднання “Берег”.

Про це повідомила пресслужба “Оператора ГТС”.

“В результаті інтенсивних тримісячних переговорів і після приведення у відповідність нормативних вимог, Оператор ГТС України (ОГТСУ) і оператор ГТС Угорщини (FGSZ) уклали нову угоду про взаємодію. Вона передбачає об’єднання двох існуючих точок міждержавного сполучення – “Берегове DN1400” і “Берегдароц DN800” – в єдину віртуальну точку з’єднання двох систем “Берег”, яка набирає чинності з 1 травня 2020 року”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що таке об’єднання є одним з вимог, передбачених мережевим кодексом ЄС щодо розподілу потужностей. Для України та Угорщини воно стало можливим лише у 2020 році, оскільки 1 січня 2020 року єдині бізнес-правила почали застосовуватися в обох точках міждержавного сполучення – “Берегове” та “Берегдароц”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua