Банки будуть змушені провести оптимізацію штатів


Банки будуть змушені провести оптимізацію штатів

Масових скорочень не буде, але зайві кадри будуть звільнені.

«Буде оптимізація однозначно, але частина людей залишиться і прийде в офіси працювати, а інша частина буде працювати дистанційно», – розповів глава Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек під час круглого столу на тему «Банківська система в умовах карантину: міжнародний досвід», організованого онлайн «Фінансовим клубом».

За його словами, українські банкіри зараз вивчають досвід своїх зарубіжних колег і думають над оптимізацією витрат: продуктів, процесів тощо.

Читайте також: Дубілет пропонує допомогу в запуску бізнесу в Україні

«Зараз банки вивчають досвід вітчизняний і міжнародний, як правильно дистанційно організовувати роботу не тільки з точки зору доступу до інформації, а й оцінки цієї роботи. Частина людей залишиться працювати дистанційно, хтось залишиться працювати part time job, але це не означає, що будуть масові звільнення», – заспокоїв Роман Шпек.

Голова правління Піреус Банку Сергій Наумов говорить, що є процеси, якими можна керувати віддалено. «Є співробітники, які в принципі можуть перебувати вдома. І цим підвищити лояльність співробітників до роботодавця», – зазначив банкір.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua