Міжбанк: настрої на ринку будуть залежати не тільки від економічних факторів


Міжбанк: настрої на ринку будуть залежати не тільки від економічних факторів

У середу на валютному ринку до звичайних для цього періоду економічних факторів, що впливають на поведінку учасників торгів, додасться і досить специфічний – засідання Кабміну щодо продовження карантину. Воно почнеться ближче до обіду, і його рішення ще встигнуть позначитися на міжбанку після 14 годин. За нашим прогнозом, його все ж таки продовжать до 12-15 травня з невеликим ослабленням вимог. Наприклад, по можливості гуляти на самоті в парках і скверах. Але до остаточного виходу з нього ще дуже далеко – кількість хворих поки що зростає, і говорити про істотний спад поширення коронавірусу категорично не можна. А це позначиться на настроях і бізнесу, і громадян.

З суто економічних факторів на тренд за курсом продовжують впливати:

1) Запізнілі розрахунки з бюджетом за податкам. За нашими даними, не всі клієнти і навіть великі держкомпанії вже встигли повністю розрахуватися з державою і сьогодні продовжать продавати валюту під ці операції;

2) Уповільнення економічного життя в країні, що позначається на обсягах валютного ринку і призводить до його повної залежності від виходу на торги великих гравців.

3) Поведінка НБУ. Тактика регулятора особливо не змінилася – стратегічно він налаштований на викуп можливого надлишку долара в резерви. Але для учасників торгів залишилося загадкою, чому вчора, коли в певні моменти на міжбанку було перевищення пропозиції долара, Нацбанк все ж таки не викупив ці $5-20 млн. Але ж міг, та свідомо не захотів або банально не встиг. Тому його сьогоднішня поведінка на торгах буде досить цікавою для всіх гравців міжбанку.

За розрахунками, обсяги операцій на міжбанку сьогодні складуть до $270 млн при здійсненні до 510 угод з коридором по долару в межах 27,00-27,25 гривень.

Готівковий ринок як і раніше продовжить часто міняти свої цінники залежно від того, що відбувається на торгах.

Курс долара на міжбанку – графік:

Середні курси валют на міжбанку після закриття ринку:
Долар США – 27,09 / 27,12
Євро – 29,44 / 29,47
Російський рубль – 0,3520 / 0,3528

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро / долар до цього часу мала наступні значення котирувань 1,0861 / 1,0863

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua