Клієнти ПУМБ за перший тиждень оформили кредитні канікули на 10 тисяч кредитних договорів


Клієнти ПУМБ за перший тиждень оформили кредитні канікули на 10 тисяч кредитних договорів

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за перший тиждень з часу введення кредитних канікул схвалив 10 тисяч заявок на реструктуризацію кредитів готівкою і кредитів на покупку товарів. Загальна сума реструктуризованої заборгованості склала понад 200 млн грн.

ПУМБ одним з перших анонсував програму кредитних канікул для своїх клієнтів-фіз.осіб. Клієнти банку, які зіткнулися з труднощами в обслуговуванні раніше оформлених кредитів, можуть звернутися в банк, заповнивши форму на сайті, і скористатися кредитними канікулами на три місяці за всіма своїми кредитними договорами. Щомісячні платежі на період канікул складаються тільки з нарахованих відсотків, тіло кредиту необхідно буде виплатити по закінченню кредитних канікул. Платежі, що складаються з тіла кредиту, які тимчасово не нараховувались, будуть рівномірно розподілені на час, що залишився до повного погашення кредиту кількість місяців.

«Ми розробили програму кредитних канікул в максимально стислі терміни, щоб заспокоїти клієнтів і показати, що в цей непростий час банк так само залишається їх надійним партнером. Крім того ми зробили максимально просту механіку – клієнту достатньо всього лише заповнити коротку форму на сайті, вказавши ПІБ, ІПН і номер телефону. 97% таких заявок розглядається в день подачі. Це величезна робота: на кінець першого тижня  до нас звернулося 1700 клієнтів за добу з сумарною кількістю заявок майже 2 тисячі, більшу частину з яких ми обробили відразу ж», – прокоментував начальник управління кредитних продуктів ПУМБ Дмитро Дудник.

Кредитні канікули поширюються на кредити готівкою або кредити на придбання товарів, які справно обслуговувалися позичальниками до 1 березня 2020 року. Залишити заявку на оформлення кредитних канікул можна за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua