Спершу потрібно домовитися про квоти на скорочення, вважає міністр нафти Ірану


Спершу потрібно домовитися про квоти на скорочення, вважає міністр нафти Ірану

Міністр нафти Ірану Біжан Зангане висловив думку, що проведенню зустрічі нафтовидобувних країн в форматі ОПЕК+ має передувати досягнення домовленостей про розміри скорочення видобутку нафти.

Як повідомила арабська служба CNBC, на своїй сторінці в соцмережах міністр написав у вівторок: “Перед будь-якою зустріччю між ОПЕК і іншими виробниками нафти, що не входять до організації, має бути досягнуто згоди про розміри зниження видобутку для кожної з країн, яка братиме участь у цьому процесі”.

На думку Зангане, США і Канада також повинні прийняти рішення про скорочення видобутку сировини. Він повідомив, що обговорив шляхи стабілізації ринку зі своїми колегами з Алжиру, Кувейту і Росії.

Нафтовидобувні країни зберуться на відеоконференцію в форматі ОПЕК+ 6 квітня, щоб обговорити і прийняти рішення про заходи щодо стабілізації ситуації на світовому нафтовому ринку. В іншому випадку, зазначають експерти, на ньому буде черговий обвал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua