Samsung запатентував телефон з екраном, що розпливається (фото)


Samsung запатентував телефон з екраном, що розпливається (фото)

Новий патент від Samsung Display розглядає можливість заокруглення всіх чотирьох країв екрана, включаючи верх і низ. При цьому металевий каркас залишається на кутках, що має поліпшити загальну міцність.

Патент на дизайн був поданий в липні 2019 року Samsung Display в Китаї в CNIPA (Китайське національне управління інтелектуальної власності). Публікація відбулася 24 березня 2020 р., після чого патент був також включений в Глобальну базу даних з дизайну ВОІВ (Всесвітнє відомство інтелектуальної власності). Кількома місяцями раніше такий же дизайн був зафіксований і в Кореї. Рендер патенту letsgodigital.org


Samsung Display

Доступні сім патентних зображень і короткий опис. Щоб краще зрозуміти запатентований дизайн, Джермейн Сміт, також відомий як Concept Creator, зробив серію 3D-рендерингу для LetsGoDigital на основі патентних креслень. Зображення показують, що цей смартфон Samsung має безмежний дизайн. Екран розширюється в бік. Це стосується як лівої і правої сторін, так і верхньої і нижньої. Це створює симетричний дизайн з футуристичним зовнішнім виглядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua