Смартфони Pixel отримали оновлення системи розпізнавання обличчя


Смартфони Pixel отримали оновлення системи розпізнавання обличчя

Компанія Google нарешті випустила оновлення для системи розпізнавання обличчя в своїх смартфонах Pixel 4 і 4 XL, яка тепер спрацьовує тільки тоді, коли очі користувача відкриті.

“Новий апдейт покликаний вирішити проблему, що з’явилася буквально відразу після того, як нові смартфони Google надійшли в продаж. Перші покупці помітили, що просунута система розпізнавання обличчя, яка рекламувалася як одна з головних “фішок” Pixel 4 і 4 XL, розблокує дисплей апаратів навіть якщо у людини закриті очі, наприклад, під час сну. Відповідно, це викликало велике питання з приводу безпеки таких смартфонів”, – йдеться в повідомленні.

Щоб згладити проблему, в Google відразу ж пообіцяли випустити оновлення “в найближчі місяці”, але фактично це зайняло у компанії півроку. Оновлення системи розпізнавання обличчя в Pixel 4 і 4 XL додає в налаштування апаратів опцію “очі завжди повинні бути відкритими”, яка включена за замовчуванням. Втім, у користувача є можливість її відключити. Крім виправлення цієї проблеми, апдейт також виправляє обрив звуку через Bluetooth, коли користувач здійснює дзвінок і лаг відкриття клавіатури в деяких додатках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua