Єврокомісія прийняла пакет фінансових заходів для підтримки фермерів


Єврокомісія прийняла пакет фінансових заходів для підтримки фермерів

Європейська комісія оголосила сьогодні про застосування заходів фінансової підтримки на адресу фермерських господарств та інших постачальників продовольства з метою підтримати їх в умовах фінансової кризи, викликаної коронавірусом.

Відповідне телевізійне звернення трьома мовами – англійською, французькою і німецькою – зробила в понеділок президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, повний текст звернення оприлюднено на мультимедійному порталі ЄС.

«Боротьба проти коронавірусу вражає всі сфери європейської економіки. Один із секторів, де ми не потерпимо ніякого переривання з буадь-яких умов – це продовольче виробництво. Незважаючи на ці складні часи, ми забезпечимо, щоб європейці продовжували отримувати доступ до продовольства високої якості. Саме тому з початку кризи ми вжили заходів для збереження руху товарів, включаючи продовольство, на загальному ринку. Для того, щоб сезонні працівники могли подорожувати в інші країни, щоб сіяти і збирати наші врожаї», – підкреслила президент Єврокомісії.

Вона зазначила, що в сучасних умовах європейські фермери потребують допомоги. Саме тому Єврокомісія оголосила сьогодні кілька заходів на їх підтримку.

«Ми дамо фермерам більше часу для оформлення заявки на прямі виплати та виплати на розвиток аграрного сектора. Незабаром ми збільшимо переваги таких виплат, щоб дати їм більше грошей для оплати власних рахунків. Ми також спростимо певні адміністративні вимоги для фермерів і для національних адміністрацій (країн-членів). Тому що в ці дні у них є більш невідкладні пріоритети, ніж заповнювати папери», – сказала Урсула фон дер Ляйєн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua