НБУ послабив вимоги до банків на час карантину


НБУ послабив вимоги до банків на час карантину

Національний банк України прийняв рішення, спрямовані на пом’якшення вимог до роботи банків під час дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

За даними прес-служби, на період дії карантину та обмежувальних заходів, НБУ дозволив керівникам і кандидатам на керівні посади банків і небанківських фінансових установ не проходити тестування. Проведення співбесід з кандидатами буде здійснюватися засобами відеозв’язку.

Крім того, в цей період банкам, небанківським фінансовим установам та іншим особам дозволяється не надавати в НБУ документи на паперових носіях за умови їх надання в електронному вигляді по електронній пошті (системи електронного документообігу) НБУ з накладенням на них кваліфікованого електронного підпису.

Також НБУ продовжив терміни введення вимог Положення № 97 “Про організацію процесу управління проблемними активами в банках”. Зокрема, на шість місяців продовжено термін розробки та затвердження банками стратегії управління проблемними активами та оперативного плану. Водночас, від банків вимагається в термін до 30 квітня 2020 р. розробити план роботи з непрацюючими активами і стягнути майно, визнаними банком станом на 1 березня 2020 року. Кінцевий термін повного впровадження вимог цього положення продовжено до 30 листопада 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua