IBI-Rating підвищило АТ "БАНК ФОРВАРД" кредитний рейтинг на +1 ступінь до рівня uaA


IBI-Rating підвищило АТ "БАНК ФОРВАРД" кредитний рейтинг на +1 ступінь до рівня uaA

Українське рейтингове агентство IBI-Rating підвищило АТ «БАНК ФОРВАРД» довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою до рівня uaA з прогнозом «у розвитку», згідно з протоколом від 31.03.20 р., тобто на +1 ступінь в порівнянні з 05.09.19 р.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від АТ «БАНК ФОРВАРД», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2019 рр., інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Окремо, Рейтинговим агентством було зазначено, що діяльність АТ “БАНК ФОРВАРД” у 2019 році була прибутковою, при чому отриманий фінансовий результат є найбільшим за останні 5 років та становить майже 125 млн грн. Позитивному фінансовому результату сприяло зокрема нарощування обсягів продажів споживчих кредитів та кредитних карток, збільшення точок продаж, розширення переліку партнерів з е-комерції, розвиток дистанційних каналів залучення та обслуговування клієнтів, розвиток функціоналу Інтернет-банку та його мобільного додатку.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.04.2020 р. активи банку складають 2 277 млн грн., регулятивний капітал – 319,56 млн грн, статутний капітал — 1 152,9 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 795,5 млн грн, кредитний портфель — 1 394,1 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua