А-Банк і Corezoid.com запустили експертну систему для преддіагностики коронавірусу


А-Банк при технологічній підтримці компанії Middleware Inc. (США) запустив медичну експертну систему для попередньої діагностики коронавірусу. Допомогу у створенні експертної системи надали фахівці онлайн-каталогу лікарів Doc.ua. Експертна система доступна інтернет-користувачам в будь-якій точці планети через Viber-аккаунт А-Банку.

“Ми створили медичну експертну систему і дозволили взаємодіяти з нею через месенджери, – каже Вікторія Фесько, бізнес-аналітик Middleware. Людині пропонується відповісти на кілька запитань, після чого експертна система дає відповідь, чи є підозра на коронавірус “.

Сервіс реалізований мовою Prolog на базі медичної експертної системи, створеної на платформі Deepmemo Rules Engine.

“Наші клієнти можуть користуватися всіма сервісами А-Банку в режимі онлайн – каже Ольга Вовк, Head of Digital. Переддіагностика коронавірусу – це цифровий сервіс, який ми вирішили зробити доступним всім користувачам Інтернету, не тільки клієнтам А-Банку. Для цього достатньо зареєструватися в паблік-акаунті А-Банку в Viber і відповісти на кілька запитань. Ми закликаємо всіх клієнтів банку берегти себе і своїх близьких, дотримуватися режиму самоізоляції і максимально переводити банківські (і не тільки) операції в онлайн “.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:А-Банк КВ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua