Експерт спрогнозував зниження цін на бензин в Україні до середини квітня


Експерт спрогнозував зниження цін на бензин в Україні до середини квітня

До середини квітня ціни на бензин А-95 на автозаправках України можуть знизитися до 20-22 гривень за літр. “Щодня мережі знижують ціну палива. Попереду зниження ще на 2-3 гривні за літр”, – розповів директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

“Більш-менш впевнено можна говорити, що ціни будуть йти до коридору по бензину А-95 на рівні 20-22 гривні за літр протягом 7-10 днів”, – уточнив експерт. За його словами, на ціноутворення впливає ціла низка факторів, у тому числі падіння світових цін на нафту, пандемія коронавірусу COVID -19, істотне падіння продажів палива в Україні і стабілізація курсу долара. У цьому контексті Куюн зазначив, що останній фактор “має першорядне значення”, оскільки при непрогнозованому зростанні курсу долара “ніхто не розумів, що з ним буде”.

“Ринок заспокоївся, і тепер можна впевнено прогнозувати”, – сказав він. Експерт повідомив про те, що “продажі палива сильно впали. У великих мережах до 40%, в менших – до 20%. Це означає прямопропорційну втрату доходів цього бізнесу”. Одночасно з цим “постійні витрати цього бізнесу не знизилися”, – підкреслив він.

“Залишилися робочі місця, ніхто не звільнив їх від податків. Витрати зросли, тому що треба забезпечувати доставку персоналу на АЗС, плюс карантинні заходи – дезінфекція, встановлення захисних бар’єрів, захист персоналу і клієнтів”, – нагадав Куюн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua