Кабмін розробляє кілька сценаріїв виходу з кризи, спричиненої Covid-19 - Шмигаль


Кабмін розробляє кілька сценаріїв виходу з кризи, спричиненої Covid-19 - Шмигаль

Уряд системно працює над подоланням наслідків економічної кризи, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби Covid-19 і розробляє кілька сценаріїв виходу з неї.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час першої віртуальної зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації та за участю Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Петрашка.

“Ніхто сьогодні в усьому світі не здатний дати конкретний прогноз. Разом з бізнес-спільнотою ми відпрацьовуємо стратегію подолання наслідків і виходу з цієї кризи. У нас є кілька сценаріїв. Але говорити про них конкретно поки рано”, – зазначив глава уряду.

Як повідомляється на сайті уряду, прем’єр також зазначив, що в Україні є дуже потужний кадровий ресурс – люди, які працювали за кордоном і повернулися в Україну. “Уряд працює над програмою створення “швидких робочих місць” в різних галузях. Сотні тисяч людей, які повернулися в Україну і мають дуже якісні навички, робочий досвід і корпоративну культуру – це хороший ресурс для розігріву економіки. Бізнес повинен спробувати їх залучити”, – зазначив Шмигаль.

Крім того, прем’єр підкреслив, що уряд має позитивні сигнали від міжнародних фінансових установ, зокрема, від МВФ і Світового банку. “Будемо мати хороший фінансовий ресурс, щоб пройти цей непростий період”, – зазначив глава уряду.

У свою чергу, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко зазначила, що в четвер вдалося проговорити безліч питань макроекономічної стабільності, енергетики, логістики, можливих варіантів підтримки бізнесу і т.п.

Довідка Finance.ua:

  • Президент Володимир Зеленський закликав уряд розробити механізм, який дозволить всім заробітчанам залишитися працювати в Україні після закінчення карантину.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua