Через карантин погіршився прогноз світових автопродажів


Через карантин погіршився прогноз світових автопродажів

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s переглянуло прогноз зниження продажів легкових автомобілів на світовому ринку в поточному році. Згідно з думкою експертів, за підсумками року продажі можуть впасти на 14%, тоді як лютневі прогнози зазначали спад на рівні 2,5%.

Читайте також: Як купували нові нові авто в березні

Агенція повідомляє, що найбільш істотно попит впаде в Західній Європі, де продажі автомобілів знизяться на 21%, а відновлення продажів допускають лише до 2021 року. Вони також прогнозують, що продажі легкових автомобілів в США в 2020 впадуть не менше, ніж на 15%. Раніше даний прогноз припускав зниження тільки на 1,2%. Крім того, автопродажі в Японії скоротяться на 8%, в Китаї – на 10%.

Нагадаємо, в Україні за перший тиждень карантину збільшилися продажі нових авто на 74% у порівнянні з попереднім тижнем. За даними AUTO-Consulting перший карантинний тиждень (16-21 березня) у багатьох операторів приніс зростання числа продажів нових автомобілів на 74% в порівнянні з тижнем до карантину. Тут зіграли свою роль коливання гривні, маркетингові акції у операторів і загальний ажіотаж, і чутки про майбутній дефіцит автомобілів.

За період 16-22 березня продажі нових легкових автомобілів, порівняно з тижнем до карантину (9-15 березня), в середньому збільшилися на 74%. Низка операторів фіксували зростання продажів на 30, 90 і 121%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua