Холдинг Ахметова і Новинського закрив заводи в Італії


Холдинг Ахметова і Новинського закрив заводи в Італії

Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група «Метінвест» призупинила роботу двох своїх перекатних підприємств в Італії до 3 квітня 2020 року через пандемію вірусу COVID-19 і виконання вимог уряду Італії про припинення роботи металургійних підприємств країни.

Про це повідомила прес-служба компанії. Повідомляється, що італійські заводи групи Ferriera Valsider і Metinvest Trametal закриті до 3 квітня 2020 року. Очікується, що в період зупинки обсяг виробництва на цих заводах знизиться до 40 тисяч тонн. У разі продовження обмежень на італійських заводах і нестабільність на європейському ринку «Метінвест» прогнозує зниження виробництва і на своїх українських комбінатах – в першу чергу, на «Азовсталі».

Група розглядає можливість повної зупинки виробництва слябів на цьому комбінаті. Крім того, розглядається варіант зупинки доменної печі №3 на «Азовсталі» і перенесення запуску зупинених на капітальний ремонт доменних печей №4 на ММК імені Ілліча та №4 на «Азовсталі» (з квітня на травень).

У свою чергу комбінат «Запоріжсталь» не відкидає можливості перенесення запуску доменної печі №5 після планової реконструкції. Остаточні рішення про запуск печей в роботу будуть прийматися виходячи з наявності замовлень в квітні і актуальної світової ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua