У Києві зріс попит на однокімнатні квартири (інфографіка)


У Києві зріс попит на однокімнатні квартири (інфографіка)

Незважаючи на березневий карантин, попит на однокімнатні квартири за 3 місяці 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року зріс в середньому на 2,5-3%.

Про це розповіла директор з маркетингу багатофункціонального житлового комплексу Polaris Home&Plaza Анжеліка Саакян.

За її словами, в порівнянні з I кварталом минулого року обсяг продажів квартир на первинному ринку Києва і області практично не змінився, але зросла кількість придбаного житла в сегменті 1-кімнатних квартир.

А ось кількість проданих 3-кімнатних та багатокімнатних дещо знизилася.

“Жорсткі умови карантину призвели до невеликого спаду купівельної активності в період з 16 по 23 березня. Але саме 1-кімнатні квартири викликають стійкий інтерес у потенційних покупців: з початку року квартири площею 35-46 м2 склали до 70% від усього житла, що продається”, – зазначила Саакян.

За її даними, більше половини всіх однокімнатних квартир у споруджуваних житлових комплексах купується в перші 6-9 місяців від початку будівництва, коли ціна є найбільш прийнятною для покупця.

“На сьогоднішній день збільшення попиту на 1-кімнатні квартири викликане очікуваним зниженням прибутковості депозитних вкладів більш ніж на третину, що змушує багатьох шукати альтернативні можливості для примноження накопичених коштів”, – підкреслила Саакян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua