Гетманцев назвав розмір першого траншу МВФ


Гетманцев назвав розмір першого траншу МВФ

Розмір першого траншу Міжнародного валютного фонду в межах нової кредитної програми може скласти 4 мільярди доларів.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев в ефірі «Радіо НВ».

«Насправді, ми отримали офіційний лист від МВФ про те, що є всі ці умови (ухвалення банківського та земельного законів. — Ред.) і якщо всі ці умови будуть виконані, то одразу ж кошти надійдуть в Україну, при чому — до державного бюджету. За нашими підрахунками, це повинно бути близько 4 мільярдів доларів», — повідомив Гетманцев.

Він зазначив, що відсоткова ставка за кредитом МВФ складає 2-3% річних, тому держава зацікавлена в отриманні цих коштів. Гроші від фонду мають піти до стабілізаційного фонду держави: їх витратять на заходи щодо протидії коронавірусу.

Довідка Finance.ua:

  • Зеленський раніше повідомляв, що розмір першого траншу МВФ може скласти 1,7-2 мільярди доларів, а розмір кредитної програми між МВФ та Україною має зрости з 5,5 мільярда доларів до 8 мільярдів доларів.
  • Кошти МВФ готовий перерахувати після того, як Україна виконає дві вимоги: ухвалить закон про ринок землі та банківський закон щодо неповернення націоналізованих банків колишнім власникам.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua