Кабмін розраховує заощадити 1,5 млрд гривень на урізанні зарплат чиновникам


Кабмін розраховує заощадити 1,5 млрд гривень на урізанні зарплат чиновникам

Кабінет Міністрів розраховує заощадити 1,5 млрд гривень за рахунок обмеження зарплат чиновників 10 розмірами мінімальної зарплати, або 47,2 тис. гривень, на час карантину.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив в ефірі телепередачі “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Коли йшла дискусія в парламенті, яким методом підходити, ми рахували, яку суму виграє українське суспільство від подібних дій – скорочення заробітних плат чиновників. Так от, у тому випадку, який реалізований зараз, спільно з парламентом було відпрацьовано, абсолютна сума вийшла більшою, яка також спрямована до Фонду на боротьбу з коронавірусом. Тобто це джерело, яке дало понад 1,5 млрд гривень, які кладуться у фонд боротьби з коронавірусом, державний фонд”, – сказав Шмигаль.

Раніше він повідомив, що Кабмін пропонує до кінця 2020 року скоротити наполовину зарплату чиновникам, які отримують понад 47 тис. гривень, і зменшити на 30% зарплату і винагороду керівникам і членам наглядових рад держпідприємств і держкомпаній.

Водночас у внесеному Кабміном до Верховної Ради законопроєкті про зміни до держбюджету на 2020 рік передбачено з 1 квітня і до завершення карантину обмежити зарплату і грошове забезпечення працівників бюджетних установ 10 розмірами мінімальної зарплати, або 47,2 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua