0 800 307 555
0 800 307 555

Безкоштовні поїздки для медиків − УНІКА приєдналася до ініціативи Bolt


Страхова компанія «УНІКА» підтримала соціальну ініціативу сервісу пасажирських перевезень Bolt з надання безкоштовних поїздок для медичних працівників. УНІКА компанія «УНІКА» підтримала соціальну ініціативу сервісу пасажирських перевезень Bolt з надання безкоштовних поїздок для медичних працівників. УНІКА разом з іншими представниками бізнесу, що приєдналися до програми, профінансує поїздки медпрацівників через сервіс Bolt. разом з іншими представниками бізнесу, що приєдналися до програми, профінансує поїздки медпрацівників через сервіс Bolt.

Дана програма здійснюється за підтримки МОЗ України, адміністрацій Києва та Львова, спільно з міськими лікувальними установами, що надають допомогу при захворюванні вірусу COVID-19. Також, поряд з Bolt, в програмі беруть участь інші сервіси з транспортних перевезень. Всього, заплановано близько 50 000 поїздок. Фактично всі вони будуть оплачені соціально відповідальними компаніями, і СК УНІКА – в їх числі.

«Ми вважаємо цю ініціативу надзвичайно важливою і просто не могли залишитися осторонь, − коментує ситуацію Олена Ульє, голова правління Страхової компанії «УНІКА» − Сьогодні українські медичні працівники ризикують життям заради кожного з нас, і як ніхто інший самі потребують підтримки не просто словами, а й конкретними справами. Тому ми прийняли рішення оплатити частину поїздок лікарів і медичних сестер через сервіс замовлення поїздок Bolt. Крім того, ми продовжуємо співпрацю з компанією Bolt, що почалася в минулому році, зі страхування від нещасного випадку при ДТП пасажирів під час поїздок з максимальною сумою покриття до 1 млн. грн.»

«Перед суспільством стоїть безліч завдань, і вирішити їх можна тільки спільними зусиллями. Ми раді, що УНІКА приєдналася до нашої ініціативи, це дасть нам додаткові можливості для транспортування ще більшої кількості медиків», – коментує регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Довідка про УНІКА в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів. Страхова компанія «УНІКА» володар Customer’s Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами.

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Близько 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 10,1 мільйона клієнтів в 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку більше 21%. UNIQA працює на 15 ринках в зростаючому регіоні ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. UNIQA Group також включає страхові компанії в Швейцарії і Ліхтенштейні.

Інформація про Bolt

Компанія Bolt (раніше відома як Taxify) − провідна європейська платформа для замовлення поїздок. Її мета − полегшити пересування містом і зробити цей процес швидким і надійним.
Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Вона стала найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок у Європі й Африці. Її інвестори − Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус.
Bolt має 25 мільйонів клієнтів у більш ніж 30 країнах світу: www.bolt.eu.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Уніка
Опитування
В Контексті Finance.ua