Через коронавірус у США виник дефіцит золота


Через коронавірус у США виник дефіцит золота

Через пандемію короновірусу в США виник дефіцит золотих злитків і монет у вільному продажу.

Про це пише газета The Wall Street Journal (WSJ).

За інформацією видання, дилери розпродали всі запаси золота або тимчасово закрилися, а великий Швейцарський фінансовий конгломерат Credit Suisse Group AG, що відливає золоті злитки з 1856 року, попросив покупців “не обтяжувати себе зверненнями”.

Банкіри з Волл-стріт звернулися за допомогою до Королівського канадського монетного двору. Той у свою чергу вже зіткнувся з “безпрецедентно” збільшеним попитом на золоті злитки, розповіла виданню представник установи Аманда Берньє. За її словами, ситуація ускладнена тим, що частина співробітників тимчасово не працює з метою запобігання поширенню короновірусу нового типу SARS-CoV-2.

Золотий резерв США, який не витрачається для збуту на вільному ринку, зберігається на військовій базі Форт-Нокс в штаті Кентуккі і у Федеральному резервному банку Нью-Йорка, вказує WSJ.

У разі нестачі золота ділові люди в США зазвичай поповнюють запаси в Лондоні, де зберігається понад 8,2 тис. тонн дорогоцінного металу. Його доставляли в Нью-Йорк партіями в сейфах на пасажирських літаках. Але через пандемію коронавірусу припинені майже всі міжнародні пасажирські перевезення. Це призвело також до припинення видобутку дорогоцінних металів В Перу і Південній Африці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua