ООН назвала суму, необхідну для боротьби з коронавірусом в Україні


ООН назвала суму, необхідну для боротьби з коронавірусом в Україні

Організація Обєднаних націй представила глобальний план реагування на коронавірус в Україні, на який необхідно виділити 165 мільйонів доларів США.

Про це повідомила координаторка системи ООН/Координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані, представляючи “План гуманітарного реагування з подолання пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні”.

План передбачає реагування установ ООН, гуманітарних організацій на місцях, медичних закладів та постачальників медичних послуг, аби зменшити можливі гуманітарні наслідки спалаху коронавірусу.

“У плані враховуються як наслідки епідемії для здоров’я населення, так і її вплив на добробут людей і громад, які стосуються не тільки поширення захворювання, а й охоплюють різні сфери життя: освіти, засобів існування, психічного здоров’я людей та можливості реалізації основних прав людини”, – зазначили в ООН.

Гуманітарні потреби України є частиною Глобального плану ООН для подолання спалаху Covid-19.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua