В ЄБА розповіли, яких рішень парламенту в умовах карантину чекає бізнес (інфографіка)


В ЄБА розповіли, яких рішень парламенту в умовах карантину чекає бізнес (інфографіка)

У зв’язку з впровадженням жорстких карантинних заходів та безпрецедентною реорганізацією роботи більшості компаній, бізнес потребує оперативних та актуальних рішень Верховної Ради для підтримки економічної активності. За попередньою інформацією, позачергове засідання відбудеться в суботу, 28 березня.

Про це повідомляється на сайті Європейської Бізнес Асоціації.

“Бізнес очікує, що в найближчий час Рада все ж проведе позачергове засідання. Адже назріло чимало важливих питань. По-перше, вони стосуються співпраці з МВФ, яка, особливо критична в ситуації з коронавірусом для країни. Без даної допомоги країні прийдеться, м′яко кажучи, дуже скрутно. Крім того, аби зменшити і так надвеликий тиск на бізнес в даний час, особливо через продовження карантину, ми від Асоціації надіслали до Ради ще 6 пропозицій. Тож очікуємо, що народні депутати приділять увагу питанням бізнесу, який сумлінно сплачує податки”, – заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Так, для залучення коштів на підтримку медичної системи, подолання фінансових та економічних наслідків пандемії коронавірусу, для України наразі критично важливо продовжити співпрацю з МВФ та міжнародними фінансовими інституціями. Однак для погодження нової програми від МВФ країні потрібно виконати ще 2 умови – прийняти закон про неможливість повернення банків (націоналізованих чи ліквідованих) ексвласникам та закон про ринок землі.

До того ж, бізнес закликає не приймати незважених рішень, які можуть ще більше дестабілізувати ситуацію, та врегулювати деякі питання оподаткування, перевірок, соціальних виплат, аби розділити додаткове навантаження на бізнес між компаніями та державою, як це наразі відбувається в більшості цивілізованих країн.

Ці тимчасові заходи можуть допомогти багатьом бізнесам втриматись на плаву та зберегти робочі місця своїм співробітникам, що надзвичайно важливо для економічного здоров’я країни та добробуту громадян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua