Харківщина отримала $2 млн від Ярославського на боротьбу з коронавірусом


Харківщина отримала $2 млн від Ярославського на боротьбу з коронавірусом

Харків і регіон отримали тримісячний запас найкращих у світі тестів на коронавірус, і місцева влада має тепер професійно ними розпорядитися.

Про це на зустрічі в Харківській держобладміністрації заявив власник і президент DCH Олександр Ярославський.

“Завдання Президента, те, що він мені доручав, виконано: 2 млн доларів сплачено, на них будуть придбані 450 тисяч експрес-тестів для Харкова. Спасибі величезне моєму другові Джеку Ма – в Україну вчора прибуло 50 тисяч тестів, до Харкова потрапила достатня їх кількість. Тести, які прибули до Харкова, – це “золотий стандарт” якості, вони не у кожної країни є. Ми замовили ще другу партію. Тих тестів, які прибули, нам вистачить на 3 місяці”, – розповів Ярославський.

Бізнесмен підкреслив, що його особистий внесок в допомогу регіону склав $2 млн, а представники харківського бізнесу після зустрічі на минулому тижні в Kharkiv Palace 5* профінансували покупку необхідного устаткування і матеріалів для міста і області на суму ще додатково $2,2 млн. Він підкреслив, що всі ці кошти від підприємців Харківщини перераховувалися безпосередньо постачальникам товарів медпризначення: кожен, хто хотів допомогти регіону, отримував на руки рахунок.

“Я виділив від імені своєї родини 2 мільйони доларів, і оплатив 450 тисяч експрес-тестів, які прибудуть, напевно, наступним літаком. Після наради харківських бізнесменів, яку ми провели раніше, більше двох мільйонів доларів було направлено на покупку ШВЛ, іншого медобладнання – це великий перелік позицій. Ми закрили повністю потребу Харкова і області в необхідних медичних речах. На сьогодні всі потреби Харкова і регіону закриті. Якщо буде потрібно більше – будемо збирати далі”, – сказав Ярославський.

У той же час бізнесмен звернув увагу, що медики можуть не мати достатнього досвіду у використанні таких тестів і попросив міські та регіональні влади проконтролювати ситуацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua