Держави ЄС, крім Ірландії, ввели через COVID-19 обмеження на поїздки всередині союзу


Держави ЄС, крім Ірландії, ввели через COVID-19 обмеження на поїздки всередині союзу

Країни ЄС значно розширили обмеження на поїздки всередині союзу і продовжують вводити контроль на внутрішніх кордонах країн союзу через епідемію коронавірусу.

“Ми можемо тепер оголосити, що всі держави-члени, за винятком Ірландії, а також всі асоційовані з Шенгенським простором країни ввели тимчасове обмеження на необов’язкові поїздки всередині ЄС”, – повідомив офіційний представник Єврокомісії (ЄК) Ерік Мамер у вівторок на брифінгу в Брюсселі.

Прес-секретар також зазначив, що минулої п’ятниці на відеоконференції міністрів внутрішніх справ країн ЄС, які проводять тепер такі наради двічі на тиждень для координації дій держав-членів, якраз обговорювалося питання про обмеження необов’язкових поїздок в країни Євросоюзу.

Інший представник ЄК Адальберт Янц пояснив механізм прийняття рішень про обмеження в’їзду до Євросоюзу.

“З юридичної точки зору, мова йде про національні рішення, прийняті в скоординованому порядку. Строго юридично, кожній державі-члену належить самому вводити такі рестрикції, але оскільки йдеться про рішення, узгоджене главами держав і урядів Європейського союзу, нормально, що воно скоординоване”, – відповів Янц на відповідне питання.

Він додав, що “рішення прийнято спочатку на термін в 30 днів – і воно може бути продовжено в залежності від розвитку ситуації”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua