Танкер з Azeri Light для Білорусі прибув у порт Одеси


Танкер з Azeri Light для Білорусі прибув у порт Одеси

Другий танкер з азербайджанською нафтою Azeri Light вранці у вівторок прибув в порт Одеси і став на розвантаження, повідомив агентству “Інтерфакс-Захід” прессекретар концерну “Белнефтехим” Олександр Тищенко.

“Танкер в Одесі з ранку став під розвантаження. Нафту на Мозирський НПЗ прокачають до кінця березня”, – сказав Тищенко.

Держнафтокомпанія Азербайджану (ДНКАР, SOCAR) в неділю відправила з Супси другу партію з азербайджанською нафтою концерну “Белнефтехим”. “Таким чином, компанія здійснила всі поставки, передбачені за угодою з “Белнефтехим”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Азербайджан” заступник начальника Департаменту з організації заходів і зв’язків з громадськістю SOCAR Ібрагім Ахмедов.

Він не уточнив, чи ведуться переговори з білоруською стороною щодо нових постачань.

“На цьому поки що все. Далі подивимося”, – сказав Ахмедов.

Socar Trading (дочірня структура ДНКАР) в березні повинна поставити для Білорусі три партії нафти загальним обсягом близько 250 тис.тонн через порт Одеси і нафтопровід “Одеса-Броди”. 12 березня в Одеський порт з Джейхана прибув танкер з 90 тис. тонн азербайджанської нафти Azeri Light, 15 березня – 80 тис. тонн Urals з Новоросійська. У вівторок прибув танкер з 80 тис. тонн нафти сорту Azeri light з Супси. Далі нафта буде прокачана трубопроводом Одеса-Броди і потім через Броди-Мозир (вставка на “Дружбі”) на Мозирський НПЗ.

За даними “Белнефтехиму”, ДНКАР може поставити в Білорусь в 2020 році до 1 млн тонн нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua